Kontakt

Viljandi esindus ja tootmine

e-post: vau@vau.ee
tel: +372 433 0610
faks: +372 433 0648

Puidu 6, 71020 Viljandi
VAT nr. EE100211650
REG nr. 10052966

Avatud tööpäeviti 08.00- 16.30

Lõuna 11.30-12.00

Tallinna esindus (ärikliendi teenindus)

e-post: tallinn@vau.ee
telefon:  +372 630 0734
faks:  +372 630 0731
Masina 22, 10114 Tallinn

Avatud tööpäeviti 08.00- 16.30

Lõuna 11.30-12.00

Alar Anga

Müügijuht

faks: +372 433 0648

e-post: alar.anga@vau.ee

Kaia Aasmäe

Eesti, Läti hulgimüügijuht

tel: +372 433 0620

mob: + 372 52 78038

faks: +372 433 0648

e-post: kaia.aasmae@vau.ee

Rain Ruus

Eesti turu projektijuht

tel: +372 433 0627

mob: + 372 55 26240

faks: +372 433 0648

e-post: rain.ruus@vau.ee

Marko Vildersen

Eesti turu järelmüügijuht

mob: +372 50 78080

faks: +372 433 0648

e-post: marko.vildersen@vau.ee

Tenno Pihu

Ostujuht

mob: +372 517 9765

faks: +372 433 0648

e-post: tenno.pihu@vau.ee

Penno Puusepp

Puitmaterjali ostujuht

mob: +372 506 3693

tel: +372 433 0624

faks: +372 433 0648

e-post: penno.puusepp@vau.ee

Silver Hillermaa

Veokorraldaja

mob: +372 556 19 578

faks: +372 433 0648

e-post: silver.hillermaa@vau.ee

Heliko Sauka

Personalijuht

tel: +372 433 0612

faks: +372 433 0648

e-post: heliko.sauka@vau.ee

Ain Mõnjam

Eesti turu projektijuht

tel: +372 630 0736

mob: + 372 50 67355

faks:+372 630 0731

e-post: ain.monjam@vau.ee