Otsi veebist

Search
Generic filters
Exact matches only
Kus me asume

Peakontor

Puidu 6
71020 Viljandi

+372 433 0610
vau@vau.ee

Kus me asume

Tallinna esindus (projektimüük)

Masina 22
10113 Tallinn

Võta ühendust

Kontakt

    Kus me asume

    Peakontor

    Puidu 6
    71020 Viljandi

    +372 433 0610
    vau@vau.ee

    Kus me asume

    Tallinna esindus (projektimüük)

    Masina 22
    10113 Tallinn

    Ettevõttest

    Meie inimesed

    • Juhatuse esimees

      Imre Michalsky


    • Nõukogu esimees

      Paavo Lampinen


    • Tegevdirektor

      Jaanus Aal


    • Finantsdirektor

      Jaan Tiido


    • Pearaamatupidaja

      Ruth Kotsar


    • Personalijuht

      Heliko Sauka

      +372 43 30 612
      heliko.sauka [at] vau.ee

    • Sekretär

      Kristiina Tšernjavski-Vare

      +372 43 30 610
      kristiina.tvare [at] vau.ee

    • Müügijuht

      Marko Tamme


      marko.tamme [at] vau.ee

    • Arendusjuht

      Veiko Põldsaar


      veiko.poldsaar [at] vau.ee

    • Arendusspetsialist

      Heiki Meinbek


      heiki.meinbek [at] vau.ee

    • Arendussekretär

      Pirjo Kespre-Betzer


      pirjo.kespre [at] vau.ee

    • IT ja aruandluse juht

      Janoš Orgusaar


      janos.orgusaar [at] vau.ee

    • Analüüsi- ja protsessijuht

      Rauno Pinsol


    • Tootmis-ja logistikadirektor

      René Rahnu


    • Ärikontrolli juht

      Tõnu Tamm


      tonu.tamm [at] vau.ee

    • Ostujuht

      Tenno Pihu

      +372 51 79 765
      tenno.pihu [at] vau.ee

    • Puitmaterjali ostujuht

      Penno Puusepp

      +372 43 30 624
      penno.puusepp [at] vau.ee

    • Ostuassistent

      Katrin Oppe

      +372 43 30 644
      katrin.oppe [at] vau.ee

    • Aknatehase ostuesindaja

      Lembit Männasoo

      +372 50 65 583
      lembit.mannasoo [at] vau.ee

    • Projektuksetehase ostuesindaja

      Einike Tõnson

      +372 53 410 796
      einike.tonson [at] vau.ee

    • Uksetehase ostuesindaja

      Madis Paltser

      +372 53 542 470
      madis.paltser [at] vau.ee

    • Logistika osakonna juht

      Silver Hillermaa

      +372 55 619 578
      silver.hillermaa [at] vau.ee

    • Logistik

      Priit Pärnaku

      +372 53 531 360
      priit.parnaku [at] vau.ee

    • Kvaliteedijuht

      Toivo Tornius


      toivo.tornius [at] vau.ee

    • Reklamatsiooni käsitleja

      Käthlin Tulmin


      claim [at] vau.ee

    • Reklamatsiooni käsitleja

      Monika Koort


      claim [at] vau.ee

    • Soome, Eesti paigaldus- ja rekl.töödejuht

      Jaanus Esna


      claim [at] vau.ee

    • Skandinaavia rekl.töödejuht

      Marko Vildersen


      claim [at] vau.ee

    • Projektimüük

      Rain Ruus

      +372 552 6240
      rain.ruus [at] vau.ee

    • Projektimüük

      Ain Mõnjam

      +372 630 0736
      ain.monjam [at] vau.ee

    • Projektimüük

      Aleksey Shirokov

      +372 67 57 571
      aleksey.shirokov [at] vau.ee

    • Hulgimüügijuht

      Kaia Aasmäe

      +372 43 30 620
      kaia.aasmae [at] vau.ee

    • Hulgimüük

      Viktoria Popenko

      +372 43 66 005
      viktoria.popenko [at] vau.ee

    • Projektimüük

      Markus Raud

      +372 5452 2110
      markus.raud [at] vau.ee

    • Turu müügijuht

      Mats Söderqvist


      mats.soderqvist [at] vau.ee

    • Piirkonna projektijuht

      Andreas Engberg


      andreas.engberg [at] vau.ee

    • Projektimüük

      Liis Mändla

      +372 43 30 638
      liis.mandla [at] vau.ee

    • Projektimüük

      Kristi Kaasik

      +372 67 57 691
      kristi.kaasik [at] vau.ee

    • Projektimüük

      Eneli Kalmet

      +372 43 30 615
      eneli.kalmet [at] vau.ee

    • Projektimüük

      Siret Rebane

      +372 67 57 694
      siret.rebane [at] vau.ee

    • Hulgimüük

      Ene Tae

      +372 43 30 622
      ene.tae [at] vau.ee

    • Hulgimüük

      Maarja Põder

      +372 43 30 666
      maarja.poder [at] vau.ee

    • Hulgimüük

      Gerly Hindriks

      +372 43 66 021
      gerly.hindriks [at] vau.ee

    • Hulgimüük

      Seila Peek

      +372 43 66 009
      seila.peek [at] vau.ee

    • Turujuht

      Aivo Pidim

      +372 55 38 380
      aivo.pidim [at] vau.ee

    • Hulgimüük

      Annela Torokvei

      +372 43 30 647
      annela.torokvei [at] vau.ee

    • Hulgimüük

      Kristi Andre

      +372 43 66 020
      kristi.andre [at] vau.ee

    • Hulgimüük

      Leana Starostin

      +372 67 57 698
      leana.starostin [at] vau.ee

    • Turujuht

      Sami Leinonen


      sami.leinonen [at] vau.ee

    • Projektimüük

      Siim Kukk

      +372 43 30 639
      siim.kukk [at] vau.ee

    • Projektimüük

      Merle Juurik

      +372 43 30 621
      merle.juurik [at] vau.ee

    • Projektimüük

      Ragne Sinimaa

      +372 43 30 614
      ragne.sinimaa [at] vau.ee

    • Hulgimüük

      Piia Plado

      +372 67 57 690
      piia.plado [at] vau.ee

    • Taani turujuht

      Mihkel Schmidt

      +372 53 542 545
      mihkel.schmidt [at] vau.ee

    • Piirkonna müügijuht

      Christian Tranberg


      christian.tranberg [at] vau.ee

    • Projektimüük

      Maris Matikainen

      +372 43 66 002
      maris.matikainen [at] vau.ee

    • Projektimüük

      Merlin Lillemaa

      +372 67 57 696
      merlin.lillemaa [at] vau.ee

    • Hulgimüük

      Lilia Naum

      +372 43 66 003
      lilia.naum [at] vau.ee

    Ettevõttest

    Meie inimesed

    • Meie inimesed
      • Juhatuse esimees

        Imre Michalsky


      • Nõukogu esimees

        Paavo Lampinen


      • Tegevdirektor

        Jaanus Aal


      • Finantsdirektor

        Jaan Tiido


      • Pearaamatupidaja

        Ruth Kotsar


      • Personalijuht

        Heliko Sauka

        +372 43 30 612
        heliko.sauka@vau.ee

      • Sekretär

        Kristiina Tšernjavski-Vare

        +372 43 30 610
        kristiina.tvare@vau.ee

      • Müügijuht

        Marko Tamme


        marko.tamme@vau.ee

      • Arendusjuht

        Veiko Põldsaar


        veiko.poldsaar@vau.ee

      • Arendusspetsialist

        Heiki Meinbek


        heiki.meinbek@vau.ee

      • Arendussekretär

        Pirjo Kespre-Betzer


        pirjo.kespre@vau.ee

      • IT ja aruandluse juht

        Janoš Orgusaar


        janos.orgusaar@vau.ee

      • Analüüsi- ja protsessijuht

        Rauno Pinsol


      • Tootmis-ja logistikadirektor

        René Rahnu


      • Ärikontrolli juht

        Tõnu Tamm


        tonu.tamm@vau.ee

    • Ostu- ja logistikaosakond
      • Ostujuht

        Tenno Pihu

        +372 51 79 765
        tenno.pihu@vau.ee

      • Puitmaterjali ostujuht

        Penno Puusepp

        +372 43 30 624
        penno.puusepp@vau.ee

      • Ostuassistent

        Katrin Oppe

        +372 43 30 644
        katrin.oppe@vau.ee

      • Aknatehase ostuesindaja

        Lembit Männasoo

        +372 50 65 583
        lembit.mannasoo@vau.ee

      • Projektuksetehase ostuesindaja

        Einike Tõnson

        +372 53 410 796
        einike.tonson@vau.ee

      • Uksetehase ostuesindaja

        Madis Paltser

        +372 53 542 470
        madis.paltser@vau.ee

      • Logistika osakonna juht

        Silver Hillermaa

        +372 55 619 578
        silver.hillermaa@vau.ee

      • Logistik

        Priit Pärnaku

        +372 53 531 360
        priit.parnaku@vau.ee

    • Kvaliteediüksus
      • Kvaliteedijuht

        Toivo Tornius


        toivo.tornius@vau.ee

      • Reklamatsiooni käsitleja

        Käthlin Tulmin


        claim@vau.ee

      • Reklamatsiooni käsitleja

        Monika Koort


        claim@vau.ee

      • Soome, Eesti paigaldus- ja rekl.töödejuht

        Jaanus Esna


        claim@vau.ee

      • Skandinaavia rekl.töödejuht

        Marko Vildersen


        claim@vau.ee

    • Baltikumi turg
      • Projektimüük

        Rain Ruus

        +372 552 6240
        rain.ruus@vau.ee

      • Projektimüük

        Ain Mõnjam

        +372 630 0736
        ain.monjam@vau.ee

      • Projektimüük

        Aleksey Shirokov

        +372 67 57 571
        aleksey.shirokov@vau.ee

      • Hulgimüügijuht

        Kaia Aasmäe

        +372 43 30 620
        kaia.aasmae@vau.ee

      • Hulgimüük

        Viktoria Popenko

        +372 43 66 005
        viktoria.popenko@vau.ee

      • Projektimüük

        Markus Raud

        +372 5452 2110
        markus.raud@vau.ee

    • Rootsi turg
      • Turu müügijuht

        Mats Söderqvist


        mats.soderqvist@vau.ee

      • Piirkonna projektijuht

        Andreas Engberg


        andreas.engberg@vau.ee

      • Projektimüük

        Liis Mändla

        +372 43 30 638
        liis.mandla@vau.ee

      • Projektimüük

        Kristi Kaasik

        +372 67 57 691
        kristi.kaasik@vau.ee

      • Projektimüük

        Eneli Kalmet

        +372 43 30 615
        eneli.kalmet@vau.ee

      • Projektimüük

        Siret Rebane

        +372 67 57 694
        siret.rebane@vau.ee

      • Hulgimüük

        Ene Tae

        +372 43 30 622
        ene.tae@vau.ee

      • Hulgimüük

        Maarja Põder

        +372 43 30 666
        maarja.poder@vau.ee

      • Hulgimüük

        Gerly Hindriks

        +372 43 66 021
        gerly.hindriks@vau.ee

      • Hulgimüük

        Seila Peek

        +372 43 66 009
        seila.peek@vau.ee

    • Norra turg
      • Turujuht

        Aivo Pidim

        +372 55 38 380
        aivo.pidim@vau.ee

      • Hulgimüük

        Annela Torokvei

        +372 43 30 647
        annela.torokvei@vau.ee

      • Hulgimüük

        Kristi Andre

        +372 43 66 020
        kristi.andre@vau.ee

      • Hulgimüük

        Leana Starostin

        +372 67 57 698
        leana.starostin@vau.ee

    • Soome turg
      • Turujuht

        Sami Leinonen


        sami.leinonen@vau.ee

      • Projektimüük

        Siim Kukk

        +372 43 30 639
        siim.kukk@vau.ee

      • Projektimüük

        Merle Juurik

        +372 43 30 621
        merle.juurik@vau.ee

      • Projektimüük

        Ragne Sinimaa

        +372 43 30 614
        ragne.sinimaa@vau.ee

      • Hulgimüük

        Piia Plado

        +372 67 57 690
        piia.plado@vau.ee

    • Taani turg
      • Taani turujuht

        Mihkel Schmidt

        +372 53 542 545
        mihkel.schmidt@vau.ee

      • Piirkonna müügijuht

        Christian Tranberg


        christian.tranberg@vau.ee

      • Projektimüük

        Maris Matikainen

        +372 43 66 002
        maris.matikainen@vau.ee

      • Projektimüük

        Merlin Lillemaa

        +372 67 57 696
        merlin.lillemaa@vau.ee

      • Hulgimüük

        Lilia Naum

        +372 43 66 003
        lilia.naum@vau.ee